«ЛистОк объявлений»

Весільна сукня (свадебное платье)

Весільна сукня (свадебное платье)

Якщо Вам потрібно купити весільну сукню, котра дуже гарна і при цьому її ціна доступна, тоді для Вас є дуже гарна пропозиція.
На сьогоднішній день Ви маєте змогу придбати весільну сукню 2019 року. Сукня виповнена в А-силуеті, її колір – айворі. Сукня підійде на дівчину зростом 168 + 7 сантиметрів каблук. Розмір сукні s/m. Параметри сукні – 87/75/98. Сукня вживана, але вона в ідеальному стані (після хімчистки).
Сама сукня дуже гарна і що немало важливо зручна. Якщо Ви вирішите купити цю сукню для весілля, то будете виглядати ніби принцеса. Корсет пошитий так, що ідеально сідає та не тисне. Ліф вшивався, чашка – В/С. Якщо Ви прибічниця невеликого шлейфа, тоді сукня саме для Вас. Крім цього на сукні є ніжне мереживо.
Сукня була придбана за 12 000 гривень. Але зараз ціна на весільну сукню всього – 4 000 гривень. Також в комплекті йде фата, котра купувалась по ціні 1 000 гривень. Тепер фата йде в подарунок тій дівчині, котра купить саму сукню. Як бачите, більш вигідної пропозиції Вам точно не віднайти!
Місто проживання: Кам"янець-Подільський (Хмельницька обл.)
Объявление актуально: в Киеве
Адрес: Каменец-Подольский, Князей Кориатовичей, 17
Виктория
Телефон: (098)3553155
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление